Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

LOKALITY

Bratislava

Čerpacia stanica Shell, Bratislava - Slovensko - Devínska Nová Ves. Na adrese: cesta 505, 841 07 Bratislava. Na ceste z Lamača do Devínskej.

ODKAZ NA MAPU

 

Zvolen - Banská Bystrica

Parkovisko predajny Metro - Stráž 17, 960 01 Zvolen-Tepličky, Slovensko. Asi 100m od čerpacie stanice Shell - Stráž  - pry nájazde na diaľnici medzi Zvolenom a Banskou Bystricou. 10 minút z Banskej Bystrice.

ďalšie možné aktivity

Vedľa čerpacej stanice sa nachádza nákupné centrum spolu s hypermarketom.

ODKAZ NA MAPU

Praha

Využíváme novo dostavaný Pražský okruh. V závislosti na dlžke prenájmu určíme trasu. Štart aj cieľ  je na čerpacej stanici Shell hneď pri kruhovom objazde pri zjazde z Pražského okruhu. Presná adresa: Vídeňská 343, 252 42 Vestec u Prahy.

ODKAZ NA MAPU

Zlínsko - Kroměříž

Zraz je na parkovisku čerpacej stanice Duba, ulice Jožky Silného, 100 metrů od nájezdu 260 na R55 - Jožky Silného 2873, 767 01 Kroměříž. Jazdíme nielen po dialnici, ale prejdeme si i dve blízké dedinky, kde si môžte lepšie vyskúšať  stabilitu v zatáčkách, kvalitu brzd a dokonalú komunikáciu medzi vozidlom a jazdcom. Tato kombinace zaručuje naozaj skvelý zážitok.

ODKAZ NA MAPU

Okruh Hradec Králové

Adresa okruhu: Piletická 529, 503 41 Hradec Králové. Polygon sa nachdádza v areály letiska. 

Hlavná brána letiska je pri akciách vždy otvorená. V areáli letiska sa následne budete držať ukazovateľov "Polygon" a "S-drive".

ODKAZ NA MAPU

 

   

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022