Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

LOKALITY

Bratislava

Čerpacia stanica Shell, Bratislava - Devínska Nová Ves. Na ceste z Lamača do Devínskej.

ďalšie možné aktivity

V blízkosti nákupného centra Bory Mall. Ďalej priblížne 10 km od stanovišťa sa nachádza Biofarma Priroda. Tu môžete ochutnať domáce tradičné slovenské jedlo. Okrem iného tu majú aj vlastnú pekáreň a menšie zoo. Ideálne pre menší rodinný výlet.

Viac TU: http://www.biofarma.sk/  

ODKAZ NA MAPU

 

Zvolen - Banská Bystrica

Čerpacia stanica Shell - Stráž na adrese: Stráž 8016/19, 960 01 - pry nájazde na diaľnici medzi Zvolenom a Banskou Bystricou. 10 minút z Banskej Bystrice.

ďalšie možné aktivity

Vedľa čerpacej stanice sa nachádza nákupné centrum spolu s hypermarketom.

ODKAZ NA MAPU

Praha

Využíváme novo dostavaný Pražský okruh. V závislosti na dlžke prenájmu určíme trasu. Štart aj cieľ  je na čerpacej stanici GULF hneď pri kruhovom objazde pri zjazde z Pražského okruhu. Vídeňská 343, Vestec - Praha Západ.

ODKAZ NA MAPU

Zlínsko - Kroměříž

Zraz je na parkovisku čerpacej stanice Duba, ulice Jožky Silného, 100 metrů od nájezdu 260 na R55. Jazdíme nielen po dialnici, ale prejdeme si i dve blízké dedinky, kde si môžte lepšie vyskúšať  stabilitu v zatáčkách, kvalitu brzd a dokonalú komunikáciu medzi vozidlom a jazdcom.  Tato kombinace zaručuje naozaj skvelý zážitok.

ODKAZ NA MAPU

okruh Hradec Králové

Adresa okruhu: Piletická 529, 503 41 Hradec Králové. Polygon sa nachdádza v areály letiska.

ODKAZ NA MAPU

 

   

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2019